Saw-bud – specjaliści w swojej dziedzinie

Kim jesteśmy?

Saw-Bud, firma z wieloletnią tradycją działająca od lat 90-tych, bardzo dobrze sprawdzająca się w różnych dziedzinach budowlanych.

Naszymi pierwszymi krokami w branży, było wykonywanie oraz czyszczenie posadzek jastrychowych, gdzie wraz z rozwojem firmy poszerzyliśmy zakres naszych usług.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie, gdzie możemy pochwalić się licznymi klientami, którzy nas polecają oraz rekomendacje, które dostajemy od nich.

Każda osoba, która z nami podejmuje współpracę, jest w pełni zadowolona z wykonania naszych usług.
W tym momencie oprócz czyszczenia posadzek, do naszych głównych zadań należą:

  • montaż oczyszczalni oraz szamb,
  • kompleksowe usługi maszynowe,
  • czyszczenie różnych powierzchni tj: piaskowanie,czyszczenie suchym lodem,mycie ciśnieniowe czy paneli fotowoltaicznych,
  • montaż przydomowych oczyszczalni ścieków, szamb szczelnych,
  • prace związane z odwodnieniem,
  • czyszczenie ciśnieniowe kostki, tarasów, elewacji, dachów oraz wypożyczenie sprzętu służącego do wyczyszczenia poszczególnych powierzchni,
  • wynajem podnośnika koszowego.

Dlaczego my?

Myślę, że każda osoba, która będzie chciała z nami podjąć współpracę, na pewno może liczyć na profesjonalne wsparcie z naszej strony. Chodzi tutaj przede wszystkim o doradztwo jakie zapewniamy w czasie obowiązującej nas umowy.

Podczas wykonywania zadań, jesteśmy bardzo dobrą ekipą, gdzie od samego początku chcemy, aby nasz klient był w pełni zadowolony z wykonania danej usługi.
Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na indywidualne podejście do klienta, rozwiązania nie jednej trudnej sytuacji, jaka nastąpiła przez okres istnienia naszej firmy.

Chcemy, aby nasze usługi zostały wykonywane jak najbardziej profesjonalnym sprzętem, dlatego posługujemy się najlepszymi narzędziami dostępnymi na rynku. Stawiamy na rozwój naszych pracowników, cały czas się szkolimy, udoskonalamy, aby być najlepszymi ekspertami w dziedzinie, którą reprezentujemy.

Jesteśmy otwarci na każdą propozycję współpracy, chcemy, aby każdy klient z którym nawiążemy współpracę, był zadowolony oraz zyskujemy przez to kolejne doświadczenia, z jakimi możemy się zmierzyć na co dzień. Nasze usługi wykonujemy z należytą starannością, dbałością o każdy detal oraz szczegół.

Nasi klienci są bardzo mocno nastawieni, aby każde zadanie które wykonujemy było zrobione z 100% perfekcją, dlatego nie możemy pozwolić sobie na niedociągnięcia z naszej strony.

Ważnym czynnikiem przy podejmowaniu określonego zadania, jest wybadanie potrzeb klienta, czego oczekuje od nas, abyśmy mogli spełnić jego wymagania. Chcemy, aby był w pełni usatysfakcjonowany z naszej współpracy.

Oprócz wspomnianych rekomendacji, jakimi możemy się pochwalić wśród osób indywidualnych, to także firmy: Fach-Bud,Ulbud, Endendom. Bardzo dużym przedsięwzięciem, okazały się również prace renowacyjne w Ogrodach Geyera w Łodzi.

Jeśli chodzi o opis poszczególnych zadań jakie wykonujemy, warto zajrzeć na naszą strona internetową, gdzie w szczegółowy sposób przedstawiamy naszą ofertę:https://saw-bud.net/